המרצה:

מיכל עובדיה - תושבת גילון
תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני בייעוץ ארגוני, לימודי אימון אישי והתפתחות אישית מעבירה הרצאות בשילוב סיפור אישי ושירים.

תיאור ההרצאה:

מגוון הרצאות למבוגרים ובני נוער:

  • מהמתבגרת שבתוכי למתבגרת שלי" - סיפור אישי של מיכל וביתה המתבגרת שעברה את התקופה המאתגרת בחייה עד שהחליטה לבחור בעצמה. הן עברו יחד תהליך שהצמיח את שתיהן, יצר מערכת יחסים של קירבה ופתח בפניהן דרכים חדשות ומיטיבות להתמודד עם אתגרי החיים.
  • ללכת בדרכי" - האם ללכת עם הזרם או להקשיב לזרם הפנימי? שביל ההגשמה כשצועדים בדרך הראש לעומת בדרך הלב, איך נראית הדרך בכל החלטה כזאת? איך מתמודדים עם התגובות של הסביבה? כל התשובות בהרצאה סוחפת ועוצמתית אחת שמכוונת אותך לדרך שלך.
  • מכעס והאשמות לשמחת חיים" - הרצאה חוויתית שמעניקה כלים מעשיים להתמודד עם אתגרי היומיום; תובנות לגבי כעס, תפקיד החוויות בחיינו, איך להכניס שמחה לחיי היומיום, איך להנות מה"יש" בחיינו. הדרך לחמלה ואהבה מתחילה בתוכנו.
  • החופש להיות אני" - הרצאה שתשנה את החשיבה והגישה לילדיכם המתבגרים. כהורים יש לנו נטייה לחשוב על ילדינו בתבניות. מהן ההשלכות של תבניות אלה על חייהם הבוגרים? איך נוכל לגרום לילדינו המתבגרים להאמין בעצמם, עכשיו ובעתיד? ההרצאה תעניק כלים לתקשורת פתוחה ומערכת יחסים טובה איתם.

עמוד פייסבוק