דלג לתוכן העמוד
רז אימבר
מאמן חוג ניווט
052-4291780
אהובית קייזר
רכזת ארגונית בענפי הספורט
 

ניווט ספורטיבי

ניווט ספורטיבי הוא ענף ספורט תחרותי, שבו על כל מתחרה לרוץ לאורך מסלול ולמצוא מספר תחנות הממוקמות בשטח, תוך הסתייעות במפה ובמצפן. המנצח הוא זה שמסיים את המסלול (כלומר עובר בכל התחנות לפי הסדר) בזמן הקצר ביותר. ענף הניווט הספורטיבי התחיל להתפתח בארץ לפני כ 30 שנה ועוסקים בו בארץ כ 1000 אנשים, החל מגיל 8 ועד בוגרים. הספורט לא דורש כושר מקדים וכל אחד עושה את הניווט בקצב שלו

בסרטון טריילר לתחרות ב 2020 בשוויץ, ניתן לראות את הגילאים של הנווטים. הניווטים עצמם גם בשטחים אורבניים וגם ביער - https://www.youtube.com/watch?v=eiIfTNAXEv8

בחוג נלמד את עקרונות הניווט, קריאת מפה, הבנת הסימנים, בחירת מסלול ועוד. נתאמן בשטחים הקרובים למרכז קהילתי, כגון יער שגב ויער יעד ובשטחים אורבניים כגון קמפוס משגב, עצמון ורקפת.

החניכים יוכלו אחרי תקופה קצרה להשתתף בתחרויות השונות המתרחשות בארץ (יש כאלה כמעט בכל שישי-שבת).

המאמנים שלנו:

רז פישביין אימבר - מדריך ניווט ספורטיבי מוסמך. מאמן ומנווט פעיל ב-30 השנים האחרונות. וגם מהנדס. נהנה כל פעם מחדש מהספורט המדהים הזה שמשלב חשיבה, פעילות גופנית, והרבה טבע!" 

יניב ריינהרץ  - תושב גילון, איש תוכנה והייטק שעוסק 30 שנה בספורט הניווט. יניב הינו מאמנן ניווט מוסמך שאימן בשנים האחרונות קבוצות במשגב, כרמל-זבולון ונופית והיום משמש גם כרכז מועדון ניווט גליל שמונה מעל 100 נווטים מכלל הגליל.

החוג מיועד לתלמידי ז'-י' ויתקיים בימי רביעי בין השעות 17:00- 15:30 בשלוחת משגב.

טוען...
לא נמצאו חוגים או פעילויות מתאימים להגדרות הסינון שבחרת.