שם האמן:

שרון בריין - תושבת שכניה
סיימה בהצטיינות לימודי קופירייטינג ב-ACC על שם תרצה גרנות. למדה בסדנאות כתיבה שירה (רונן אלטר וגלית סליקטר), פרוזה (בוריס זיידמן), פזמונאות (דן תורן ומאיר גולדברג), ספרי ילדים (אורית גידלי). בנוסף בעלת תואר BA בהיסטוריה של המזרח התיכון.
בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות וסדנאות כתיבה מגוונות.

תיאור ההצעה:

ניתן לקיים את הפעילויות גם במפגשים רגילים וגם במפגשי זום, גמישות אשר מאפשרת התאמה לקהל אינטימי או קהל גדול, כאשר התוכן מותאם לכל קבוצה בתפירה אישית.
שמתי לעצמי מטרה להגדיל את הביטוי האישי גם בקהלים מיוחדים, אנשים עם מוגבלות כלשהי - אני מאמינה שכל אחד יכול לבוא לידי ביטוי, ולכן אני מנגישה את הסדנאות שלי לכל קבוצה.

ארבע סדנאות לבחירה:

סדנת כתיבה מאפשרת - סדנת כתיבת פרוזה המבוססת על תרגילי השראה שונים בתחומי יצירת הדמויות, העלילה, הדימויים, ושאר מרכיבי הסיפור. הסדנה בנויה בהתאמה לקהל. ניתן להזמין מפגש בודד או מחזור של עשרה מפגשים. רוב הסדנאות הן אינטימיות עד 15 משתתפים וניתן בהן מקום לביטוי והקשבה לכל משתתף. יש אפשרות של התאמת הסדנה לקבוצות גדולות יותר.

סדנת "ספר משפחתי - מפגשי כתיבה ייחודיים שמזמינים משפחות לכתוב סיפורים משפחתיים וליצור "ספר משפחתי" . הכתיבה מבוססת על תרגילי השראה שונים שבעזרתם המשתתפים כותבים סיפורים על החוויה האישית המשפחתית. כל בן משפחה שמשתתף כותב סיפור מהזווית שלו, וביחד נוצר ספר משפחתי מרגש. כיוון שמדובר בפנייה למשפחות ולא רק ליחידים, סדנת הכתיבה הייחודית פונה ומותאמת לקבוצות גדולות.

סדנת רעיונאות - סדנה שמפעילה את גלגלי החשיבה והיצירתיות. משתמשים בכלים מעולם הפרסום כדי ליצור רעיונות, ועובדים בקבוצות של "משרדי פרסום". בכך, מביאים לידי ביטוי גם את יכולת היצירתיות האישית, וגם את סיעור המוחות הקבוצתי. ניתן לקיים את הסדנה לבעלי עסקים שרוצים לייצר רעיונות עבור העסק שלהם. במקרה כזה, התרגילים מבוצעים בקבוצות של סיעור מוחות עבור כל עסק משתתף. בקהלים שאינם עסקיים, הסדנה מפתחת חשיבה ותרגילי הכתיבה נבנים באופן קבוצתי ולא פרטי.

סדנת "מילים כתובות בגוף - סדנה שמשלבת אומניות מחול וכתיבה, לכל מי שמעוניינת לחוות את היצירה ולהביע את עצמה. אין צורך לבוא עם ניסיון מראש, רק עם לב פתוח ורצון ליצירה. הסדנה בהנחייה משותפת שלי ושל הדס האוזמן-אגמון.

אתר הבית